Po kilkunastu latach pracy w korporacji postanowiłam robić coś, co kocham. Dzisiaj fotografia stała się moim zawodem i oddaję jej całe swoje serce.

Ewa Zajfert - żona, mama dwójki wspaniałych dzieci, z zawodu ekonomista, Akredytowany Fotograf Akademii Fotografii Dziecięcej.

Z niebywałą radością pragniemy powitać w gronie Akredytowanych Fotografów Dziecięcych mistrzynię reportażu, fotografa potrafiącego w znakomity sposób dostrzec potencjał chwili i odpowiednio zareagować. Ewa – bo o niej mowa - niejednokrotnie dowiodła swego talentu w tej dziedzinie prezentując spójne pod względem przekazu kadry akcji i emocji. Swoimi pracami przekonuje, że praktycznie każda zastana sytuacja może być warta zarejestrowania pod warunkiem, że posiada się pomysł na daną scenę.

Dlatego też Ewę jako fotografa polecamy zdecydowanie osobom, które pragną kadrów z kontekstem, humorem – wyjątkowych pamiątek, do których po latach wracało się będzie z wielkim sentymentem.

Akademia Fotografii Dziecięcej

Na podstawie opinii klientów EWA ZAJFERT FOTOGRAFIA zajęła 2 miejsce w plebiscycie Orły Fotografii we Wrocławiu.

Słowo od organizatorów konkursu:

Idea projektu powstała, aby z przeciętnych firm na rynku wyróżnić te najlepsze. Logo Orłów ma kojarzyć się jednoznacznie z jakością oraz zadowoleniem klientów. Z przyjemnością chcemy poinformować, iż Państwa firma uzyskała ocenę 9,8 a co za tym idzie została laureatem Orły Fotografii, wyprzedzając równocześnie ponad 6 tysięcy innych firm w Polsce.